Klinika Przezbór

Naszą ideą było stworzenie wyjątkowego miejsca, do którego sami chętnie byśmy wracali. Tylko w ten sposób jakość oferowanych usług, wykwalifikowana kadra i poświęcona uwaga mogą Ci zapewnić wymarzone efekty.

Naszą ideą było stworzenie wyjątkowego miejsca, do którego sami chętnie byśmy wracali.

Miejsce inspirowane Twoimi potrzebami

Gwarancja bezpieczeństwa

autorskie zabiegi i indywidualnie dobrane terapie

frakcyjny

iko klinika zabiegi

Zabiegi

Wiemy, że mnogość dostępnych na rynku usług może wprowadzać w zakłopotanie. Wszystkie zabiegi dostępne w naszej ofercie są przez nas wnikliwie testowane i porównywane. Jesteśmy dumni, że nasza klinika często jako pierwsza wprowadza nowe i prestiżowe usługi, które są gwarancją efektu i zadowolenia.


iko klinika zabiegi

Bezpieczeństwo

Twój komfort i bezpieczeństwo zawsze jest dla nas najważniejszy, dlatego wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone preparaty i pracujemy na certyfikowanych urządzaniach. Nasze doświadczenie i zaangażowanie potwierdza przede wszystkim skuteczność wykonywanych zabiegów.

kadr rozmowa

iko klinika zabiegi

Kadra

Chcąc zapewnić Ci wysoki standard świadczonych usług, dbamy o to by nasza kadra robiła to w sposób profesjonalny. Tworzymy zespół pasjonatów, a nasze umiejętności potwierdzone są licznymi certyfikatami. Wiemy jak dostarczyć naszym Pacjentom jeszcze więcej, niż oczekują.

 

Szymon Przezbór

lek. med.

Patrycja Przezbór

manager

Sara Rajewska

kosmetolog

Magda Stachowiak

kosmetolog

Anna Jelinska

fizjoterapeuta

Karolina Muszkieta

pielęgniarka

Tobiasz Abel

p.o. manager

Anna Michalak

opiekun pacjenta

Natalia Frąckowiak

kosmetolog

Wiktoria Picz

opiekun pacjenta